Rytuał Krwi
Rytuał Krwi

Cena 1000zł

Znany jako najsilniejszy i najtrwalszy pod względem potencjalnych efektów rytuał miłosny na przypadki beznadziejne. Do jego wykonania używam własnej krwi. Najbardziej potężny gatunek magii miłosnej. Odprawić ten rytuał może tylko osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą praktyczną. Jego wykonanie zajmuje 21 dni. Codzienne sesje są bardzo wyczerpujące energetycznie, co za tym idzie rytuał jest bardzo czasochłonny. Mówi się, że moc tego rytuału stale wzrasta i umacnia się jeszcze bardziej z czasem. Ma za zadanie połączyć dwoje ludzi nierozerwalnie do końca życia i sprawić, że nie będą mogli bez siebie być szczęśliwi. Rytuał koncentruje się na tym, by ich pożądanie, erotyka, przywiązanie emocjonalne zostały rozbudzone i znacząco wzmocnione, a także utrwalone. Rytuał wykonuję na specjalnym ołtarzu rytualnym w konsekrowanym miejscu.

Podziel się opinią

Opinie

Rated 5 out of 5
3 maja 2020

Nie powiem udało się chociaż miałem poważne wątpliwości czekałem prawie 5 tygodni,

Marcel
Rated 5 out of 5
26 kwietnia 2020

Nie wiem jak to działa ale przyniosło oczekiwany rezultat więc ze swojej strony nie żałuje.

Tamara
Rated 5 out of 5
29 listopada 2019

Dawno marzyłem o związku z najlepszą przyjaciółka ale dwa razy dostałem kosza po wykonanym rytuale ona zmieniła podejście do mnie i powiedziała, że możemy spróbować.

Bartek
Rated 5 out of 5
21 sierpnia 2019

3 tygodnie od zakończenia i powrót partnerki opinie mam pozytywną

Lenek

FORMULARZ KONTAKTOWY

Z przyjemnością odpisze na twoje pytania. Jeśli oczekujesz kontaktu drogą telefoniczną/ whatsapp to możesz podać numer telefonu.

wiktormorsan@gmail.com