Rytuał Krwi
Rytuał Krwi

Cena 1000zł

Znany jako najsilniejszy i najtrwalszy pod względem potencjalnych efektów rytuał miłosny na przypadki beznadziejne. Do jego wykonania używam własnej krwi. Najbardziej potężny gatunek magii miłosnej. Odprawić ten rytuał może tylko osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą praktyczną. Jego wykonanie zajmuje 21 dni. Codzienne sesje są bardzo wyczerpujące energetycznie, co za tym idzie rytuał jest bardzo czasochłonny. Mówi się, że moc tego rytuału stale wzrasta i umacnia się jeszcze bardziej z czasem. Ma za zadanie połączyć dwoje ludzi nierozerwalnie do końca życia i sprawić, że nie będą mogli bez siebie być szczęśliwi. Rytuał koncentruje się na tym, by ich pożądanie, erotyka, przywiązanie emocjonalne zostały rozbudzone i znacząco wzmocnione, a także utrwalone. Rytuał wykonuję na specjalnym ołtarzu rytualnym w konsekrowanym miejscu.

Podziel się opinią

Opinie

Rated 5 out of 5
20 listopada 2015

Nie wiem jak pan to zrobił ale to naprawdę działa na moją kobietę

Neron
Rated 5 out of 5
8 września 2015

Rytuał z krwi może nazwa jest trochę przerażająca ja byłam niepewna co do jego mocy ale mimo leków zdecydowałam się na niego bo byłam zdesperowana. Muszę przyznać, że to była najlepsza decyzja w moim życiu mąż znowu jest ze mną nie spotyka się już z kochanką.

Karolina
Rated 5 out of 5
9 kwietnia 2015

Trochę się obawiałam tego rytuału, ale ostatecznie nie mam wątpliwości, że to była dobra decyzja.

Hanna
Rated 5 out of 5
7 stycznia 2015

Z tego co czytałam to najmocniejszy rytuał ze wszystkich i to mogę potwierdzić jego siła i skuteczność robi wrażenie na moim przykładzie.

Martw

FORMULARZ KONTAKTOWY

Z przyjemnością odpisze na twoje pytania. Jeśli oczekujesz kontaktu drogą telefoniczną/ whatsapp to możesz podać numer telefonu.

wiktormorsan@gmail.com